ТИП НА ДЕНОТ: (03.12.2020,18:55) ЛАСК – ТОТЕНХЕМ

РАЗЛИКА ВО КВАЛИТЕТ

Меѓународен, Лига на Европа, 03.12.2020: ЛАСК – Тотенхем ТИП 2

Резултат: 3-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу ЛАСК и Тотенхем од рамките на Лига Европа. ЛАСК со самиот пласман во групната фаза од ЛЕ се тотално задоволни, бидејќи нивните амбиции не се големи. Од друга страна Тотенхем сака да направи успех во ова натпреварување и не смее да остава на случајности, туку мора да победува. Наш предлог е 2, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.61.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*