ТИП НА ДЕНОТ: (03.11.2020,18:55) ЛОКОМОТИВ МОСКВА – АТЛЕТИКО МАДРИД

АТЛЕТИКО Е ПОИСКУСЕН ТИМ

Меѓународен, Лига на шампиони, 03.11.2020: Локомотив Москва – Атлетико Мадрид ТИП 2

Резултат: 1-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Локомотив Москва и Атлетико Мадрид од рамките на најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони. Локомотив Москва нема кој знае каков учинок во првите две кола, односно успеа да земе само еден бод благодарение на ремито против Салзбург. Атлетико Мадрид врза една победа и еден пораз, па сега имаат очајна потреба од три бода за да обезбедат навремен пласман во нокаут фазата. Наш предлог е 2, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.45.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*