Бесплатни кредити за обложување на натпреварот Јувентус – Барселона

Лигата на шампионите оваа година ни се движи со малку позабрзано темпо, но тоа е што.

Во вториот круг, дефинитивно како дерби на колото го издвојуваме натпреварот помеѓу Јувентус и Барселона.

По тој повод, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 нуди бесплатни средства за обложување.

Се што треба да направите е:

  • Да сте регистрирани на Bet365
  • Да се обложите на натпреварот Јувентус – Барселона пред неговото започнување
  • Да го искористите бонусот за обложување во живо

Услови и правила за користење

  • Само корисниците кои добиле е-маил се квалификувани за оваа понуда
  • Бесплатните средства може да ги искористите за обложување во живо на натпреварот Јувентус – Барселона

НАПОМЕНА:

Сите кои немате се уште регистрирано сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и за почеток да си добиете 25 евра бесплатни средства за обложување без никакви услови и правила за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*