Тикет на денот (среда, 21.10.2020)

тикет на денот

Денес не очекува втората половина од првото коло на ЛШ, но покрај нив има и други натпревари од европските лиги. Ова е нашиот предлог тикет.

Интер – Менхенгладбах – 1/1 @ 2.40 во 22Bet

Во минатата сабота Интер беше поразе од Златан Ибрахимовиќ во рамките на градското дерби. Ѓвеѓанинот ја затресе нивната мрежа два пати во првото полувреме, а Интер не успеа да стигне до пресврт. Минатата европска сезона беше успешна за Интер, но оваа година сакаат и пехар. Менхенгладбах беа пријатно изненадување во Бундеслгиата во минатата сезона и искрено самото учество за нив во ЛШ е голем успех. Овде очекуваме максимална доминација на Интер и предлагаме 1/1 со квота 2.40 во 22Bet.

Вотфорд – Блекбурн – 0-2 @ 1.77 во Bet365

Одличен старт за домаќините во Чемпионшип, барем што се однесува до резултатите. Минатат асезона беа елиминирани од Премиер лига, па сега сакаат екрепсен повраток во елитата. Блекбурн од друга страна започна многу ефикасно на првите три натпревари постигна 11 гола иако премиерниот го изгуби од Бормут. Вотфорд е многу подобар тим во случајов, но ние сепак одлучивме да типуваме 0-2 гола со квота 1.77 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ  ТИКЕТ ВО Bet365: 4.25

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*