Добијте бесплатни средства за обложување во Bet365!

Тешко кој може да одолее на почетокот на новата сезона на ЛШ и да не изигра барем еден тикет во обложувалница.

Вечерва имаме доста интересни натпревари, а најинтересен од нив е дуелот помеѓу ПСЖ и Манчестер Јунајтед.

За натпреварот да биде уште поинтересен, Bet365 нуди бесплатни средства за обложување на овој дуел.

Се што треба да направите е:

  • Да сте регистрирани на Bet365
  • Да се обложите на натпреварот ПСЖ – Манчестер Јунајтед пред неговото започнување
  • Да го искористите бонусот за обложување во живо

Услови и правила за користење

  • Само корисниците кои добиле е-маил се квалификувани за оваа понуда
  • Бесплатните средства може да ги искористите за обложување во живо на натпреварот ПСЖ – Манчестер Јунајтед

НАПОМЕНА:

Сите кои немате се уште регистрирано сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и за почеток да си добиете 25 евра бесплатни средства за обложување без никакви услови и правила за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*