ТИП НА ДЕНОТ: (17.10.2020,15:30) МАЈНЦ – ЛЕВЕРКУЗЕН

УШТЕ ЕДЕН ТЕЖОК ИСПИТ ЗА МАЈНЦ

Германија, Бундеслига, 17.10.2020: Мајнц – Леверкузен ТИП 2

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Мајнц и Леверкузен од рамките на германската Бундеслига. Мајнц оваа сезона ја започна катастрофално и досега запиша три порази од три изиграни натпревари што јасно укажува на катастрофална форма. Од друга страна Леверкузен запиша три реми, а сега има идеална прилика за да ја запише првата победа во новата сезона. Наш предлог е 2, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.65.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*