Тикет на денот (вторник, 29.09.2020)

тикет на денот

Вечер ќе ги дознаеме уште трите учесници во ЛШ за сезоната 20/21, но покрај натпреварите од квалификациите за елитното европско натпреварување ќе се играат и првенствени натпревари ширум Европа. Ова е нашиот предлог тикет.

Омонија – Олимпијакос – 2 @ 1.85  во 22Bet

Грците се поблиску до пласман во ЛШ благодарение на триумфот во Атина во првиот натпревар со резултат од 2-0. Одлично Омонија се држеше на натпреварот, но голови прими во 76-та и во втората од судиското продолжение. Овде Омонија веруваме дека ќе влезе „All in“, a Oлимпијакос искусно ќе го искористи тоа. Наш предлог е 2 со квота 1.85 во 22Bet.

Сосиедад – Валенсија – ГГ3+ @ 2.60 во Bet365

Убедени сме дека нас не очекува одличен натпревар на Аноета. Сосиедад многу добро ја отвори сезоната, ремизираше со шампионот Реал во Сан Себастијан, па потоа лесно славеше на гостувањето кај Елче. За Валенсија од друга страна тоа не може да се каже. Тие имаат само еден бод, освоен против Хуеска на Местаља. Овде очекуваме еден неизвесен натпревар и предлгаме ГГ3+ со квота 2.60 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.81

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*