Финале понуда во Bet365: Бесплатни средства за обложување!

Како за секое натпреварување, така и за ова, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни понуди фантастична можност за обложување на финалето од ЛШ помеѓу ПСЖ и Баерн Минхен.

Сите корисници кои ќе се обложат на овој натпревар пред да започне, добиваат исто толку пари за обложување во живо на истиот натпревар.

Се што треба да направите е:

  • Да сте регистрирани на Bet365
  • Да се обложите на натпреварот ПСЖ – Баерн Минхен пред неговото започнување
  • Да го искористите бонусот за обложување во живо

Услови и правила за користење

  • Само корисниците кои добиле е-маил се квалификувани за оваа понуда
  • Бесплатните средства може да ги искористите за обложување во живо на натпреварот ПСЖ – Баерн Минхен

НАПОМЕНА:

Сите кои немате се уште регистрирано сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и за почеток да си добиете 25 евра бесплатни средства за обложување без никакви услови и правила за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*