Лимитирана понуда на Bet365: Бесплатно обложување во живо на натпреварот Лајпциг – ПСЖ

Вечерва на „менито“ го имаме полуфиналниот натпревар помеѓу Лајпциг и ПСЖ во рамките на Лига на шампиони.

Најдобрата онлајн обложувалница скоро секогаш ги изненадува своите корисници пред сите големи натпревари, па така беше и овој пат.

Сега станува збор за бесплатни кредити за обложување во живо на овој натпревар.

Сите корисници кои ќе се обложат на овој натпревар пред да започне, добиваат исто толку пари за обложување во живо на истиот натпревар.

Се што треба да направите е:

  • Да сте регистрирани на Bet365
  • Да се обложите на натпреварот Лајпциг – ПСЖ пред неговото започнување
  • Да го искористите бонусот за обложување во живо

Услови и правила за користење

  • Само корисниците кои добиле е-маил се квалификувани за оваа понуда
  • Бесплатните средства може да ги искористите за обложување во живо на натпреварот Лајпциг – ПСЖ

НАПОМЕНА:

Сите кои немате се уште регистрирано сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и за почеток да си добиете 25 евра бесплатни средства за обложување без никакви услови и правила за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*