Bet365 топ понуда: Бесплатни средства за обложување за Барса – Баерн!

Продолжија натпреварите од нокаут фазата на ЛШ, а во рамките на 1/4 финалето се сретнуваат Барса и Баерн.

По тој повод, најдобрата онлајн обложувалница нуди фантастична промоција кој дефинитивно не смеете да ја пропуштите.

Сите корисници кои ќе се обложат на овој натпревар пред да започне, добиваат исто толку пари за обложување во живо на истиот натпревар.

Се што треба да направите е:

  • Да сте регистрирани на Bet365
  • Да се обложите на натпреварот Барселона – Баерн пред неговото започнување
  • Да го искористите бонусот за обложување во живо

Услови и правила за користење

  • Само корисниците кои добиле е-маил се квалификувани за оваа понуда
  • Бесплатните средства може да ги искористите за обложување во живо на натпреварот Барселона – Баерн Минхен

НАПОМЕНА:

Сите кои немате се уште регистрирано сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и за почеток да си добиете 25 евра бесплатни средства за обложување без никакви услови и правила за исполнување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*