ТИП НА ДЕНОТ: (11.08.2020,17:00) ВОЛГОГРАД – ЗЕНИТ

ДУЕЛ НА ДВЕ ЕКИПИ СО ОДЛИЧНА ФОРМА

Русија, Премиер лига, 11.08.2020: Волгоград – Зенит ТИП ГГ

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Волгоград и Зенит од рамките на првото коло на руската Премиер лига. Домаќините изиграа неколку контролни натпревари и запишаа одлични резултати, а во топ форма се и гостите. Зенит е фаворит на овој натпревар, но ние сепак решивме да типуваме на голови. Наш предлог е ГГ, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 2.25.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*