ТИП НА ДЕНОТ: (08.08.2020,15:00) КИМКИ – ЦСКА

ГОСТИТЕ СЕ ФАВОРИТИ

Русија, Премиер лига, 08.08.2020: Кимки – ЦСКА Москва ТИП 2

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Кимки и ЦСКА Москва од рамките на руската прва лига. Кимки навистина во последно време има одлични резултати, вклучувајќи ги контролните и куп натпреварите, но сега дефинитивно е пред тежок испит. ЦСКА Москва важи за еден од поголемите фаворити за титула во Русија, па веруваме дека оваа сезона ќе ја започне со победа. Наш предлог е 2, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.65.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*