ТИП НА ДЕНОТ: (07.08.2020,18:00) ЗЕНИТ – ЛОК. МОСКВА

ЗАТВОРЕНО ФИНАЛЕ

Русија, Супер Куп, 07.08.2020: Зенит – Лок. Москва ТИП 0-2

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Зенит и Локомотив Москва од рамките на рускиот Супер куп. Зенит е во одлична форма, а тоа го докажвуаат и последните четири натпревари каде што сите им се победи. Од друга страна Локомотив Москва исто така нема пораз во последните дуели, но има повеќе реми. Овде очекуваме еден неизвесен натпревар без многу голови. Наш предлог е 0-2, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.95.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*