ТИП НА ДЕНОТ: (04.08.2020,20:45) БРЕНТФОРД – ФУЛАМ

НЕИЗВЕСНО ФИНАЛЕ

Англија, Чемпионшип Плеј оф, 04.08.2020: Брентфорд – Фулам ТИП ГГ

Резултат: 0-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Брентфорд и Фулам од рамките на англискиот Чемпионшип плеј оф. И двете екипи играат солиден фудбал и се со големи амбиции за пласман во англиската елита. Искрено немаме фаворит, па затоа сметаме дека тип на голови е најдобро решение. Наш предлог е ГГ, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.97.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*