Home Forums Betting Tips Лига на Шампиони 2017/18

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Aleks 1 year, 11 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #1476
  Facebook Profile photo
  Lazar
  Keymaster

  Сезонава Лигата на Шампиони ќе биде многу поинтересна и понеизвесна од минатата сезона, бидејќи најдобрите екипи ги засилија своите тимови и најавуваат преземање на титулата од Реал Мадрид, кој повторно е прв фаворит според фудбалските експерти и букмејкерите.

  Да видиме како ќе се развива ЛШ, прво во групната фаза…

  #2109

  Aleks
  Participant

  Манчестер Сити фаворит

  • This reply was modified 1 year, 11 months ago by  Aleks.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.