Активни типови

Фудбал, Sweden vs Spain
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.83
од Petar
Дерби во Групата Ф во квалификациите за ЕП каде очекуваме возбудлив меч со голови на двете страни.
Фудбал, Switzerland vs Republic of Ireland
тип: 1X2, 1 @ 1.55
од Petar
Натпревар од квалификациите за ЕУРО каде домаќинот е фаворит и очекуваме да ги освои трите бода.
Потврдени типови