Активни типови

Фудбал, Гетафе vs Атлетико Мадрид
тип: 1X2, 2 @ 1.72
од Viktor
Атлетико Мадрид е фаворит на овој натпревар и очекуваме без поголеми проблеми да ја оправдаат таа улога.
Фудбал, Лил vs Рем
тип: 1X2, 1 @ 1.72
од Viktor
Лил е пред идеална прилика за да стави крај на лошата серија и конечно да победи.
Фудбал, Фенербахче vs Гиресунспор
тип: 1X2, 1 @ 1.42
од Viktor
Фенербахче е апсолутен фаворит на овој натпревар и очекуваме да победат без поголеми проблеми.
Фудбал, Вест Бромвич Албион vs Квинс Парк Ренџерс
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.66
од Viktor
И двете екипи очекуваме да одат на победа, па затоа предлагаме да постигнат најмалку по еден гол.
Фудбал, РБ Лајпциг vs Херта БСК
тип: Полувреме/Крај, 1/1 @ 2.00
од Viktor
Лајпциг е апсолутен фаворит на овој натпревар и очекуваме лесна победа за нив.
Потврдени типови