Типови

Активни типови

Фудбал, Bayer Leverkusen vs Schalke 04
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.74
од Viktor
Баер Леверкузен е домаќин на овој натпревар, а ние од овој дуел очекуваме барем по еден гол на двете страни.
Фудбал, Fiorentina vs Chievo
тип: 1X2, 1 @ 1.49
од Viktor
Фиорентина има амбиции да се врати на позициите кои водат во Европа, а за тоа мора да почне да победува.
Фудбал, Bayer Leverkusen vs Schalke 04
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.71
од Jovica
Леверкузен е домаќин на Шалке во еден од најинтересните натпревари овој викенд во Бундеслигата. Нашите очекувања се дека ќе следиме ефикасен меч.
Фудбал, Werder Bremen vs Hamburger SV
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.95
од Viktor
Од овој дуел очекуваме максимално користење на дефанзивните пропусти и голови на двете страни.
Фудбал, Internazionale vs Benevento
тип: Полувреме/Крај, 1/1 @ 1.67
од Viktor
Интер мора да стави крај на лошата форма, а Беневенто нема што да очекува од овој натпревар.
Фудбал, Werder Bremen vs Hamburger SV
тип: 1X2, 1 @ 1.83
од Jovica
Ова е директен дуел за опстанок во Бундеслигата, во кои домаќинот е голем фаворит. Едноставно на овој меч се е на страната на Вердер.
Фудбал, Guingamp vs Metz
тип: 1X2, 1 @ 2.09
од Jovica
Ова е дуел на кој јасен фаворит за трите бода е Генгамп. Мец речиси на секој меч е аутсајдер и со едната нога е веќе испаднат во втората лига на Франција.
Потврдени типови