Petar
641
типови
-87.19
добивка
-2.1%
стапка на принос
Активни типови
Фудбал, Pescara vs Hellas Verona
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.75
Фудбал, Atalanta vs Sassuolo
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.80
Фудбал, Sporting CP vs Porto
тип: 1X2, 2 @ 2.00
Фудбал, Nîmes vs Lyon
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.40
Фудбал, Nice vs Monaco
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.70
Потврдени типови
Фудбал, Thun vs Basel
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.50
Фудбал, Hellas Verona vs Pescara
тип: 1X2, 1 @ 2.34
Фудбал, Vitesse vs Groningen
тип: 1X2, 1 @ 1.69
Фудбал, Cittadella vs Benevento
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.86
Фудбал, Erzurumspor BB vs Fenerbahçe
тип: 1X2, 1 @ 2.20
Фудбал, Lazio vs Bologna
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.58
Фудбал, Milan vs Frosinone
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 3.50 @ 2.10
Фудбал, Napoli vs Internazionale
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.57
Фудбал, Udinese vs SPAL
тип: 1X2, 1 @ 1.53
Фудбал, Real Valladolid vs Valencia
тип: 1X2, 2 @ 1.42
Фудбал, Monaco vs Amiens SC
тип: 1X2, 1 @ 1.67
Фудбал, Lazio vs Atalanta
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.61
Фудбал, West Bromwich Albion vs Aston Villa
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.63
Фудбал, Silkeborg vs Viborg
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.72
Фудбал, Bologna vs Parma
тип: 1X2, 1 @ 1.88
Фудбал, Tottenham vs Everton
тип: 1X2, 1 @ 2.26
Фудбал, RB Leipzig vs Bayern München
тип: 1X2, 2 @ 1.74
Фудбал, Atalanta vs Genoa
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.50
Фудбал, Arka Gdynia vs Zagłębie Sosnowiec
тип: 1X2, 1 @ 1.64
Фудбал, Valencia vs Arsenal
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.57
Фудбал, Chelsea vs Eintracht Frankfurt
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.63
Фудбал, Silkeborg vs Thisted
тип: 1X2, 1 @ 1.53
Фудбал, Ajax vs Tottenham
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.74
Фудбал, Liverpool vs Barcelona
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.65
Фудбал, Genoa vs Roma
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.70
Фудбал, Lazio vs Atalanta
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.71
Фудбал, Celta de Vigo vs Barcelona
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.57
Фудбал, Eintracht Frankfurt vs Chelsea
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.70
Фудбал, AFC Bournemouth vs Tottenham
тип: 1X2, 2 @ 1.97
Фудбал, Udinese vs Internazionale
тип: 1X2, 2 @ 1.80
Фудбал, Mainz 05 vs RB Leipzig
тип: 1X2, 2 @ 1.76
Фудбал, Barcelona vs Liverpool
тип: 1X2, 1 @ 1.91
Фудбал, Tottenham vs Ajax
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.67
Фудбал, Fiorentina vs Sassuolo
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.80
Фудбал, Sampdoria vs Lazio
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.57
Фудбал, Roma vs Cagliari
тип: 1X2, 1 @ 1.48
Фудбал, Internazionale vs Juventus
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.91
Фудбал, Benevento vs Nuova Cosenza
тип: 1X2, 1 @ 1.97
Фудбал, Liverpool vs Huddersfield Town
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 3.50 @ 1.58
Фудбал, Willem II vs PSV
тип: 1X2, 2 @ 1.47
Фудбал, Atalanta vs Fiorentina
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.70
Фудбал, Wolverhampton vs Arsenal
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.67
Фудбал, Watford vs Southampton
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.66
Фудбал, Deportivo Alavés vs Barcelona
тип: 1X2, 2 @ 1.63
Фудбал, Palermo vs Padova
тип: 1X2, 1 @ 1.50
Фудбал, Villarreal vs Leganés
тип: 1X2, 1 @ 1.83
Фудбал, Arsenal vs Crystal Palace
тип: 1X2, 1 @ 1.58
Фудбал, Borussia M'gladbach vs RB Leipzig
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.63
Фудбал, Manchester City vs Tottenham
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.40
Фудбал, Internazionale vs Roma
тип: 1X2, 1 @ 1.83

Be the first to comment

Leave a Reply