специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Лацио – Севиља

Денес од 18:55 започнуваат натпреварите од 1/16 финалето на второто европско натпреварување, Лига Европа. Во рамките на тоа натпреварување се сретнуваат екипите на Лацио и Севиља. Домаќините се во подобар однос за разлика од противникот […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Барселона – Реал Мадрид – 51 коефициент!

Денес од 21:00 во рамките на Куп на кралот во Шпанија, на Ноу Камп ќе се сретнат вечните ривали Барселона и Реал Мадрид. Барселона можеби е во предност во поглед на формата, бидејќи играат подобро, […]

специјал тикет
Вести

Коефициент 34: Специјал тикет за натпреварот Наполи -Лацио

Вечер во 20:30 се игра натпревар помеѓу Наполи и Лацио кој слободно може да го наречеме дерби на колото. Наполи игра одлично и по некое непишано правило се наоѓа на втората позиција веднаш зад Јувентус, […]

специјал тикет
Вести

„ЛУД специјал“ тикет со коефициент 51 за натпреварот Манчестер Сити – Ливерпул

Вечер во 21:00 ќе се игра можеби и најинтересниот натпревар за оваа година во Премиер лигата, а ќе се сретнат екипите на Манчестер Сити и Ливерпул. Сити после неочекуваните порази им даде шанса на Ливерпул […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Вердер – Хофенхајм

Денес од 20:30 во рамките на вонредното 16-то коло од Бундеслигата се срентуваат екипите на Вердер Бремен и Хофенхајм. Вердер ја започна одлично оваа сезона, но навлезе во мала криза, додека Хофенхајм војуваше на повеќе […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Ливерпул – Наполи

Денес на програмата ги имаме и последните натпреварите од групната фаза на Лигата на шампиони, а еден од поинтересните ќе биде дуелот помеѓу Ливерпул и Наполи. Се уште е неизвесно во оваа група и постојат […]

специјал тикет
Вести

Луд специјал тикет за натпреварот Милан – Торино – 101 коефициент!

Во рамките на 15-то коло од италијанската Серија А, денес во 20:45 ќе се сретнат екипите на Милан и Торино. Милан конечно влезе во форма, додека Торино како и секоја година традиционално цели кон позиција […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Холандија – Франција

Денес од 20:45 во рамките на Лигата на нации ќе се сретнат репрезентациите на Холандија и Франција. Холанѓаните се желни за голем успех, а посебно сега откако не беа дел од Мундијалот во Русија. Французите […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Хрватска – Шпанија

Денес од 20:45 во рамките на група А од Лигата на нанции ќе се сретнат селекциите на Хрватска и Шпанија. Хрватите беа најпријатното изненадување на Мундијалот, додека Шпанците се авторитетни кога станува збор за фудбалот. […]