што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (15.12.2018)

Денес во оваа категорија ќе ви претставиме сингл натпревар кој има одличен коефициент, а исто така и уплатата е солидна. Саутемптон – Арсенал – 2 @ 2.00 Вкупната уплата за овој натпревар е 90.890 евра. […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (14.12.2018)

Уплатата многу често ни е показател за конечниот исход на одреден натпревар, а за денес имаме и супер коефициент на сингл дуел. Шефилд Јунајтед – ВБА – 1 @ 2.30 Вкупната уплата на овој натпревар […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (09.12.2018)

Уплатата многу често ни го покажува исходот на одреден натпревар, а се надеваме дека и денес ќе не почести со одличен коефициент. Удинезе – Аталаната – 2 @ 1.96 Вкупната уплата за овој натпревар изнесув […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (07.12.2018)

Вчера во ова категорија, уплатата ни „понуди“ 2.44 коефициент кој за наша среќа беше добитен. Денес повторно ви претставуваме сингл натпревар со одличен коефициент. Јувентус – Интер – 1 @ 1.64 Вкупната уплата на овој […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (05.12.2018)

Денес имаме одлична кладилничарска понуда, па во оваа категорија решивме да ви претставиме супер дабл. Барнли – Ливерпул – 2 @ 1.31 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 205.026 евра. За победа на домаќинтие уплатени […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (03.12.2018)

Денес нешто понудата е послаба, па во оваа категорија решивме да ви претставиме сингл натпревар со одличен коефициент и прилично висока уплата. ВБА – Брентфорд – 1 @ 1.92 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (01.12.2018)

За денес имаме огромна понуда и висока уплата на многу натпревари. Сепак ние избравме два за кои сметаме дека ќе минат без проблеми. Вердер – Баерн – 2 @ 1.41 Вкупната уплата на овој натпревар […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (30.11.2018)

За почеток на викендот во оваа категорија ви претставуваме одличен натпревар со супер коефициент и солидна уплата. Рајо Валекано – Еибар – 2 @ 2.52 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 30.578 евра. За победа […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (29.11.2018)

Вчера и заврчера забележавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека и денес ќе биде така. Астана – Динамо Киев – Х @ 2.54 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 80.771 евра. За победа […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (24.11.2018)

Вчера бевме повторно добитни во оваа категорија и тоа на „менито“ имавме супер коефициент. За денес понудата е поширока, па затоа ќе ви претставиме два натпревари. Манчестер Јунајтед – Кристал Палас – 1 @ 1.46 […]