Тикет на денот (понеделник, 21.05.2018)

За разлика од другите понеделници, овој пат имаме поширока обложувачка понуда, но сепак ние одлучивме да ви претставиме дабл комбинција. Елфсборг – Гетеборг – Г.Г @ 1.73 во 1хBet Елфсборг оваа сезона ја започна доста катастрофално и од досега одиграни 8 натпревари има победено на само еден. Освен тоа играат и во дефанзивна формација, па

Најнови типови

Фудбал, Бреидаблик vs Викингур Рејкјавик
тип Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.74
Овој тип беше предложен од Viktor at 1xbet
Фудбал, Динамо Букурешт vs Волунтари
тип Двојна шанса, X2 @ 1.94
Овој тип беше предложен од Viktor at Unibet
Фудбал, Алесандриа vs АЦ ФералпиСало
тип 1X2, 1 @ 1.77
Овој тип беше предложен од Petar at 10bet
Фудбал, Зулте-Варегем vs Локерен
тип 1X2, 1 @ 1.54
Овој тип беше предложен од Petar at 1xbet
Фудбал, Сендерјиске vs АГФ Архус
тип Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.68
Овој тип беше предложен од Petar at Unibet

НАЈАВА МУНДИЈАЛ: Саудиска Арабија – селекцијата која ќе го отвори Мундијалот и аутсајдерот во групата „А“

Од 14-ти јуни до 15-ти јули фудбалот ќе биде главна тема во целиот свет, а се останато ќе биде споредно. Мундијалот се враќа на Стариот континет и ќе се одржи во Русија, поточно на 12 стадиони во 11 градови. Натпреварите во групната фаза на Мундијалот 2018 ќе се играат од 14:00, 16:00, 17:00 и 20:00

НАЈАВА МУНДИЈАЛ: Уругвај – првиот светски шампион со мали шанси да биде и последен!

Од 14-ти јуни до 15-ти јули фудбалот ќе биде главна тема во целиот свет, а се останато ќе биде споредно. Мундијалот се враќа на Стариот континет и ќе се одржи во Русија, поточно на 12 стадиони во 11 градови. Натпреварите во групната фаза на Мундијалот 2018 ќе се играат од 14:00, 16:00, 17:00 и 20:00

Тикет за храбри (недела, 20.05.2018)

Денес има богата спортка понуда, па ние се одлучивме покрај стандардниот тикет да ви предложиме и „тикет за храбри“ со поголем вкупен коефициент. Лацио – Интер X @3.45 во Coinbet24 Ова е централен натпревар во Италија и дуректен дуел за четвртото место кое води во Лига на шампиони. Лацио секако е во подобра позиција бидејќи

Тикет на денот (недела, 20.05.2018)

Денот во кој ќе се опростиме од Италијанците и Шпаницте ни нуди доста солидна понуда за да го составиме тикетот на денот. Кордоба – Алмерија – 1 @ 1.64 во 10Bet Екипата од Кордоба се мачи цела сезона, но во последните шест кола забележа три победи од кои направи и сензација против лидерот Рајо Валекано. Според распоредот ова е

Дерби на денот: Лацио – Интер, само за една екипа има место во Лигата на Шампиони

Ова е натпревар на викендот и тоа не само во Италија, туку и воопшто во Европа. Во прашање е слава, милионски суми и сично, па јасно е дека двете екипи ќе фрлат се на една карта. Лацио д аго задржи четвртото место на табелата, а Интер да го преземе. Токму тоа четврто место ќе однесе

По повод финалето од ФА Купот, 10Bet нуди зголемен коефициент!

10Bet е една од најголемите кладилници која резултира со презадоволни корисници и секогаш нови промоции. Овој пат на „менито“ го имаме финалниот натпревар помеѓу Челзи и Манчестер Јунајтед во рамките на ФА Купот. Додека останатите обложувалници за играта Г.Г3+ нудат 2.2, 2.5, обложувалницата на 10Bet нуди неверојатен коефициент од 3.25. Регистрирај се на 10Bet Освен

Тикет на денот (сабота, 19.05.2018)

Уште малку натпревари останаа каде што значат бодовите, но овој викенд сепак ќе донесе неколку драматични натпревари.  Еве ги нашите предлози за саботниот тикет. Троа – Монако – 2 @ 1.57 во 10Bet Еден од најинтересните натпревари од 38 коло на фрацуската лига. Домаќиниот се бори за опстанок, а гостинот за пласман во ЛШ. Троа е во тешка ситуација,

Серија А 38-мо коло: Најава, анализа и предлог типови

Дојде и денот кога завршува италијанското првенство за оваа сезона. Најинтересниот дуел во последното коло ќе биде дуелот помеѓу Лацио и Интер, кој ќе одлучи кој ќе биде четвртиот патник во Лига на шампиони. Јувентус – Верона – 4+ @ 1.58 во 10Bet Старата дама ја одбрани дуплата круна по четврт пат, а тоа е успех за восхит. Нажалост

Coinbet24 прераснува во водечки обложувачки бренд на нашите простори!

Неодамна на нашиот пазар стана достапна обложувалницата на Coinbet24. Луѓето ја прифатија одлично, бидејќи им понуди комплетна македонска поддршка и што е најважно уплата и исплата во денари. Кога сме кај уплатата и исплатата, во обложувалницата може да уплатите со вашата кредитна и дебитна картичка најмалку 250 денари, а исплатата се врши на истиот начин