Coinbet24 се „врати“ со 6000 денари бонус и бесплатни вртења!

екстра тикет

Coinbet24 неодамна стана бренд на нашиот пазар, а сега повторно се враќаат со своите фантастични бонус понуди.

Имено, тие своето враќање решија да го направат на голем начин и да ги почестат сите стари и постоечки корисници со бонус и бесплатни вртења.

Бонусот може да го најдете откако ќе се логирате на вашата сметка во бонус секцијата, а исто така таму се и правила и условите за користење.

Освен што ќе добиете бонус вие имате можност да добиете и до 40 бесплатни спинови во казиното на Coinbet24 во зависност од вашата уплата.

Со ова уште еднаш докажаа дека заслужуваат да станат дел од нашето секојдневие. За тие кои се уште немате сметка може тоа да го направите ТУКА и да уживате во поволностите кои ги нуди оваа обложувалница.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*